Armia Cs <KLAN>

Armia Cs


#1 2007-06-25 10:33:58

xxxxx

Marszałek

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Pistolety

Heckler & Koch USP .45 Tactical
Standard u antyterrorystów. Posiada tłumik do skrytobójczych zadań. Siła strzału jest niewielka, szybkostrzelność też nie jest niesamowita, ale często może uratować komuś życie. Tak w ogóle to jest bardzo celny. Nie jest drogi, jeśli postanowisz go kupić, kosztuje 500 $, ceną ustępuje tylko pistoletowi opisanemu poniżej...

Glock 18
To jest jeden z najgorszych pistoletów, a zarazem najtańszych, bo kosztuje 400 $. Znajduje się w standardowym wyposażeniu każdego terrorysty. Ma baaardzo słabą siłe ognia, ale za to jest bardzo szybkostrzelny, oraz posiada tryb trzystrzałowy, przy którym tracimy trochę na jego celności. Następny!

SIG P228
Podobno jest bardzo niedoceniany, ja nie wiem, bo go nie używam nigdy :-). W magazynku mieści 13 naboi, jest średnio szybkostrzelny i średnio celny. Kosztuje 600 $, jednak lepiej jest oszczędzić 50 $ na ten oto wspaniały pistolet... Tamtararamtamtam!!!

Desert Eagle
To jest po prostu... Nie, nie wiem jak to opisać, nie, nie, już nie mogę! Muszę z niego postrzelać! Nie? To dajcie mi chociaż poprowadzić jakiś teleturniej...! No, dobra... Ten pistolet to jest istny cud! Moc (Force) w czystej postaci! Coś pięknego! Najfajniejsze jest to, że potrafi przebijać ściany (!!!). Wprawdzie w magazynku mieści niezmiernie mało, bo 7 naboi, to jednak warto go kupić na samym początku gry, gdyż ma wielką siłę obalającą i kosztuje 650 $ (tylko).

Fabrique Nationale Five-Seven
Jakiś taki dziwny, bo wygląda normalnie, mówią, że jest świetny, a ja tam nic nie zauważyłem... No, dobra... Ten pistolet mogą kupić tylko i wyłącznie antyterroryści. Ma średnią siłę strzału i dużą szybkostrzelność. Ma bardzo pojemny magazynek. Niestety jest dosyć drogi, bo kosztuje 750 $.

Dual Beretta 96G Elite
To moja ulubiona broń. Strzela z niej tylko elita :-). Dwie beretty i już masz co robić z drugą dłonią :-). Chociaż jest droga (1000 $), to za to zabójczo szybka. Uwielbiam ją... Wady? Są, są. Broń można kupić tylko u terrorystów, ma małą celność i niewielką siłę strzału.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geologia.pun.pl www.polskiet2011.pun.pl www.witchers.pun.pl www.lsokb.pun.pl www.energy2000.pun.pl