Armia Cs <KLAN>

Armia Cs


#1 2007-06-25 10:59:18

xxxxx

Marszałek

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 54
Punktów :   
WWW

de_inferno

Celem terrorystów jest wysadzenie rurociągów gazowych. Na mapie znajdują się dwa bombsite'y - bardzo blisko respawnu CT, więc przy dobrych taktykach podłożenie bomby nie będzie takie łatwe. Mapkę charakteryzują długie przestrzenie o zmiennej szerokości . Wąskie korytarzyki, czy też znacznie szersze ulice. Tak czy siak - raj dla snajperów. Niestety nie tylko dla nich. Kamperzy mogą tą mapkę uznać za jedną ze swych ulubionych - mnogość skrzyń i różnego rodzaju przejść daje się we znaki nieuważnym graczom. Możliwych dróg do wyjścia z respawnu jest mnóstwo. Counterzy muszą bronić właściwie czterech do pięciu miejsc, z których wyskoczyć mogą "ci źli". Terroryści mogą atakować bombsite'y bezpośrednio - dwoma drogami - tam też przy grze "freestyle" dochodzi do największych jatek. Ale mogą też, idąc zupełnie z boku, zaskoczyć Counterów od tyłu i szybko podłożyć bombę. Możliwych taktyk jest naprawdę mnóstwo - mi ta mapka się bardzo podoba ze względu na bardzo dużą przydatność granatów - zarówno flashe jak i HE bardzo ułatwiają (lub utrudniają - zależy od punktu widzenia ) życie w tych wszystkich korytarzach.

Jeżeli chodzi o samo wykonanie mapki - autor nie zapomniał o takich szczegółach jak choćby tabliczka informująca o zakazie palenia. Przecież znajdujemy się w pobliżu rurociągów, nie? Tekstury bardzo dobrze oddają klimat "małego miasteczka" - rozlatujący się ze ścian tynk, kanaliki odprowadzające wodę oraz balkon z rozwieszonym ubraniem Dla osób mieszkających we Wrocławiu może to kojarzyć się z powodzią z 1997 - mnie aż ciarki po plecach przeszły jak to w końcu skojarzyłem. Mapce właściwie niczego nie brakuje - idealna jeżeli chodzi o teamplay, wykonanie też bardzo staranne. Po prostu chce się grać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.celuloidowo.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl www.naruto-shinobistory.pun.pl www.powstancy.pun.pl